Liga finlandia

• Es noticia: • Nadal Isner • Elche Atlético • Rudiger • Sevilla Mallorca • Alavés Espanyol • Bonoloto • Osasuna Getafe • Giro de Italia • Araujo • Marcelo Real Madrid • Ceferin Florentino • Nueva Champions • Etapa liga finlandia Giro Italia • Byron Castillo • Guerra Ucrania Rusia • Kim Basinger • Christian Bale • Supervivientes • Pedrerol El Chiringuito • El Hormiguero • Calendario Liga • Clasificacion La Liga • Calendario F1 2022 • Resultados fútbol Ediciones: • ES (España) • EN (English) • MX (México) • CO (Colombia) • AR (Argentina) • US (USA) Escoge tu edición de Marca.com favorita Siempre que entres en Marca.com se cargará esta edición • ES (España) • EN (English) • MX (México) • CO (Colombia) • AR (Argentina) • US (USA) Confirmar • Suscríbete • • España • Liga Endesa • Calendario • Clasificación • Liga Endesa femenina • LEB Oro • LEB Plata • Copa del Rey • Cuadro y resultados • Basket FEB • Selección • Europa • Euroliga • Clasificación • Calendario • Eurocup • Resultados y Clasificación • FIBA Liga finlandia League • Resultados y Clasificación • Eurobasket 2021 • Fase de clasificación • Eurobasket femenino 2021 • Calendario • Internacional • NBA • Calendario • Clasificaciones • Equipos • Mundial 2023 • Mundial femenino 2019 • Destacamos • Atletismo • Balonmano • Ciclismo • Golf • Tenis • Liga finlandia • Otros deportes • Ajedrez • Deportes Aventura • Deportes Invierno • eSports • Hockey Hierba • Hockey Patines • Juegos Olímpicos • • Juegos Olímpicos de Invierno • MMA • Natación • NFL • NHL • Olimpismo • Pádel • Paralímpicos • • Rugby • Tenis de mesa • Toros • Triatlón • Turf • UFC • Vela • Waterpolo LOS BLOGS • Gasol Foundation: ALLEYOOP y becas de la Pau Gasol Academy España se Mueve • Jorge Molina en la era de Alcaraz Cuestiones mías • ANNE HATHAWAY Y ROGER FEDERER, ENCAJAN UNA GRAN DERROTA Paralelo20 • Boston Celtics: el don de persistir Master Big Data Deportivo • Piqué también era 'casta' Tirando a dar • Valverde necesita ya 10 liga finlandia como titular El cuarto de las botas Ver todos • • Ocio y Moda • Tiramillas • Moda - Telva • BUHO Magazine • Traductor • Programación TV • Marca Entradas • Mi bebé y yo • Unidad Editorial • El Mundo • Expansión • CuídatePlus • Diario Médico • Correo Farmacéutico • Suscripción Marca • Formación y Empleo • Escuela Unidad Editorial • Unidad Editorial • Expansión y Empleo • © Mayo 2022 Unidad Editorial Información Deportiva, S.L.U.

Todos los derechos reservados. • Política de cookies • Configuración de cookies • Política de privacidad • Términos y condiciones de uso • Certificado por OJD • Contacto • Publicidad • Ayuda • Nuestro equipo • Liga finlandia de contenidos • Código ético Síguenos en • Facebook • Twitter • RSS • España • LaLiga Santander • Calendario • Clasificación • Equipos • Primera Iberdrola • Calendario • Clasificación • LaLiga SmartBank • Calendario • Clasificación • Equipos • Primera RFEF Footters • Segunda RFEF • Tercera RFEF • Copa del Rey • Calendario • Copa de la Reina • Supercopa de España • Supercopa de España femenina • Selección Española • EURO 2020 • Mundial 2022 • UEFA Nations League • Selección Española liga finlandia • EURO 2022 • Mundial 2023 • Liga finlandia Sala • Premios MARCA • Internacional • Premier Liga finlandia • Calendario • Clasificación • Equipos • Bundesliga • Calendario • Clasificación • Equipos • Serie A • Calendario • Clasificación • Equipos • Ligue 1 • Calendario • Clasificación • Equipos • Primeira Liga de Portugal • Calendario • Clasificación • Equipos • Eredivisie • Liga I de Rumanía • Primera División de Bélgica • Premier League de Rusia • Superliga de Grecia • Superliga de Turquía • Champions League • Calendario • Clasificación • Equipos • Champions League femenina • Calendario • Clasificación • Europa League • Calendario • Clasificación • Equipos • Conference League • Calendario • Clasificación • Equipos • Supercopa de Europa • Mundial de clubes • Calendario • Mundial 2022 • Mundial Femenino 2023 • EURO 2020 • Calendario • Clasificación • EURO Femenina 2022 • UEFA Nations League • Copa África • Calendario • América • Argentina • Calendario • Clasificación • Chile • Calendario • Clasificación • Colombia • Calendario • Clasificación • Estados Unidos • Calendario • Clasificación • México • Calendario • Clasificación • Venezuela • Calendario • Clasificación • CONMEBOL Libertadores • Calendario • Clasificación • Copa América • Calendario • Más América • Campeonato Brasileiro • Liga Bolivia • Paraguayan Primera División • Primera División del Perú • Serie A de Ecuador • Uruguayan Primera División • Coches • Fórmula 1 • Calendario • Clasificación de pilotos • Clasificación de constructores • Grandes Premios de Fórmula 1 • Bahrein • Arabia Saudí • Australia • Emilia Romagna • Miami • España • Mónaco • Azerbaiyán • Canadá • Gran Bretaña • Austria • Francia • Hungría • Bélgica • Países Bajos • Italia • Singapur • Japón liga finlandia Estados Unidos • México • Brasil • Emiratos Árabes • • Rallies • Calendario • Clasificación de pilotos • Clasificación de equipos • Dakar • WEC • Indycar • 24 Horas de Daytona • 24 Horas de Le Mans • Motos • Moto GP • Calendario • Clasificación de pilotos • Grandes Premios de Moto GP • Qatar • Indonesia • Argentina • Las Américas • Portugal • España • Liga finlandia • Italia • Cataluña • Alemania • Países Bajos • Finlandia • Gran Bretaña • Austria • San Marino • Aragón • Japón • Tailandia • Australia • Malasia • Comunidad Valenciana • Modelos de coches • Modelos • Comparador de coches • Pruebas de coches • Ocio liga finlandia Vídeos • Es noticia: • Nadal Isner • Elche Atlético • Rudiger • Sevilla Mallorca • Alavés Espanyol • Bonoloto • Osasuna Getafe • Giro de Italia • Araujo • Marcelo Real Madrid • Ceferin Florentino • Nueva Champions • Etapa 5 Giro Italia • Byron Castillo • Guerra Ucrania Rusia • Kim Basinger • Christian Bale • Supervivientes • Pedrerol El Chiringuito • El Hormiguero • Calendario Liga • Clasificacion La Liga • Calendario F1 2022 • Resultados fútbol Ediciones: • ES (España) • EN (English) • MX (México) • CO (Colombia) • AR (Argentina) • US (USA) Escoge tu edición de Marca.com favorita Siempre que entres en Marca.com se cargará esta edición • ES (España) • EN (English) • MX (México) • CO (Colombia) • AR (Argentina) • US (USA) Confirmar • Suscríbete • • España • LaLiga Santander • Calendario • Clasificación • Equipos • Primera Iberdrola • Calendario • Clasificación • LaLiga SmartBank • Calendario • Clasificación • Equipos • Primera RFEF Footters • Segunda RFEF • Tercera RFEF • Copa del Rey • Calendario • Copa de la Reina • Supercopa de Liga finlandia • Supercopa de España femenina • Selección Española • EURO 2020 • Mundial 2022 • UEFA Nations League • Selección Española femenina • EURO 2022 • Mundial 2023 • Fútbol Sala • Premios MARCA • Internacional • Premier League • Calendario • Clasificación • Equipos • Bundesliga • Calendario • Clasificación • Equipos • Serie A • Calendario • Clasificación • Equipos • Ligue 1 • Calendario • Clasificación • Equipos • Primeira Liga de Portugal • Calendario • Clasificación • Equipos • Eredivisie • Liga I de Rumanía • Primera División de Bélgica • Premier League de Rusia • Superliga de Grecia • Superliga de Turquía • Champions League • Calendario • Clasificación • Equipos • Champions League femenina • Calendario • Clasificación • Europa League • Calendario • Clasificación • Equipos • Conference League • Calendario • Clasificación • Equipos • Liga finlandia de Europa • Mundial de clubes • Calendario • Mundial 2022 • Mundial Femenino 2023 • EURO 2020 • Calendario • Clasificación • EURO Femenina 2022 • UEFA Nations League • Copa África • Calendario • América • Argentina liga finlandia Calendario • Clasificación • Chile • Calendario • Clasificación • Colombia • Calendario • Clasificación • Estados Unidos • Calendario • Clasificación • México • Calendario • Clasificación • Venezuela • Calendario • Clasificación • CONMEBOL Libertadores • Calendario • Clasificación • Copa América • Calendario • Más América • Campeonato Brasileiro • Liga Bolivia • Paraguayan Primera División • Primera División del Perú • Serie A de Ecuador • Uruguayan Primera División • Destacamos • Atletismo • Balonmano • Ciclismo • Golf • Tenis • Boxeo • Otros deportes • Ajedrez • Deportes Aventura • Deportes Invierno • eSports • Hockey Hierba • Hockey Patines • Juegos Olímpicos • • Juegos Olímpicos de Invierno • MMA • Natación • NFL • NHL • Olimpismo • Pádel • Paralímpicos • • Rugby • Tenis de mesa • Toros • Triatlón • Turf • UFC liga finlandia Vela • Waterpolo • Ocio y Moda • Tiramillas • Moda - Telva • BUHO Magazine • Traductor • Programación TV • Marca Entradas • Mi bebé y yo • Unidad Editorial • El Mundo • Expansión • CuídatePlus • Diario Médico • Correo Farmacéutico • Suscripción Marca • Formación y Empleo • Escuela Unidad Editorial • Unidad Editorial • Expansión y Empleo • © Diciembre 2021 Unidad Editorial Información Deportiva, S.L.U.

Todos los derechos reservados. • Política de cookies • Configuración de cookies • Política de privacidad • Términos y condiciones de uso • Certificado por OJD • Contacto • Publicidad • Ayuda • Nuestro equipo • Venta de contenidos • Código ético Síguenos en • Facebook • Twitter • RSS • España • Liga Endesa • Calendario • Clasificación • Liga Endesa femenina • LEB Oro • LEB Plata • Copa del Rey • Cuadro y resultados • Basket FEB • Selección • Europa • Euroliga • Clasificación • Calendario • Eurocup • Resultados y Clasificación • FIBA Champions League • Resultados y Clasificación • Eurobasket 2021 • Fase de clasificación • Eurobasket femenino 2021 • Calendario • Internacional • NBA • Calendario • Clasificaciones • Equipos • Mundial 2023 • Mundial femenino 2019 • Coches • Fórmula 1 • Calendario • Clasificación de pilotos • Clasificación de constructores • Grandes Premios de Fórmula 1 • Bahrein • Arabia Saudí • Australia • Emilia Romagna • Miami • España • Mónaco • Azerbaiyán • Canadá • Gran Bretaña • Austria • Francia • Hungría • Bélgica • Países Bajos • Italia • Singapur • Japón • Estados Unidos • México • Brasil • Emiratos Árabes • • Liga finlandia • Calendario • Clasificación de pilotos • Clasificación de equipos • Dakar • WEC • Indycar • 24 Horas de Daytona • 24 Horas de Le Mans • Motos • Moto GP • Calendario • Clasificación de pilotos • Grandes Premios de Moto GP • Qatar • Indonesia • Argentina • Las Américas • Portugal • España • Francia • Italia • Cataluña • Alemania • Países Bajos • Finlandia • Gran Bretaña • Austria • San Marino • Aragón • Japón • Tailandia • Australia • Malasia • Comunidad Valenciana • Modelos de coches • Modelos • Comparador de coches • Pruebas de coches • Ocio • Vídeos
Ten artykuł dotyczy trwającego lub niedawnego wydarzenia sportowego.

Informacje w nim zamieszczone mogą się zmienić lub zdezaktualizować wraz z postępem zdarzenia. Początkowe doniesienia, wyniki lub liga finlandia mogą być niepewne. Ostatnie aktualizacje do tego artykułu mogą nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji.

Liga Konferencji Europy UEFA 2021/2022 UEFA Europa Conference League (2022/2023) Szczegóły turnieju Termin 8 lipca – 26 sierpnia 2021 (kwalifikacje) 16 września 2021 – 25 maja 2022 (turniej) Liczba drużyn 163 (kwalifikacje) 40 (turniej główny, w tym 22 z kwalifikacji) Statystyki turnieju Mecze Liga Konferencji Europy UEFA 2021/2022 – 1.

sezon trzecich w hierarchii i pod względem prestiżu europejskich, klubowych rozgrywek piłkarskich federacji zrzeszonych w UEFA. Zawody promują zespoły z rozgrywek ligowych o niższym współczynniku, którym przysługuje więcej miejsc w eliminacjach [1]. Finał Ligi Konferencji Europy 2021/2022 zostanie rozegrany na Arena Kombëtare w Tiranie 25 maja 2022 roku. Zwycięzca edycji 2021/2022 zakwalifikuje się do Ligi Europy w sezonie 2022/2023.

Rozgrywki składają się z 3 części: • fazy kwalifikacyjnej podzielonej na: • ścieżkę ligową (4 rundy), • ścieżkę mistrzowską (3 rundy), • fazy grupowej, • fazy pucharowej. Spis treści • 1 Format rozgrywek i podział miejsc • liga finlandia Szczegółowy podział miejsc • 3 Uczestnicy • 4 Terminarz • 5 Faza kwalifikacyjna • 5.1 I runda kwalifikacyjna • 5.2 II runda kwalifikacyjna • 5.3 III runda kwalifikacyjna • 5.4 Runda play-off • 6 Faza grupowa • 6.1 Grupa A • 6.2 Grupa B • 6.3 Grupa C • 6.4 Grupa D • 6.5 Grupa E • 6.6 Grupa F • 6.7 Grupa G • 6.8 Grupa H • 7 Faza pucharowa • 7.1 Zakwalifikowane drużyny • 7.2 Play-offy • 7.3 1/8 finału • 7.4 Ćwierćfinały • 7.5 Półfinały • 7.6 Finał • 8 Klasyfikacja strzelców • 8.1 Hat-tricki • 9 Prawa transmisyjne w Polsce • 10 Zobacz też • 11 Przypisy Format rozgrywek i podział miejsc [ edytuj - edytuj kod ] Miejsca dla federacji zostaną rozdzielane poprzez współczynnik ligowy UEFA z sezonu 2019/20 [2].

Liga finlandia edycji 2021/2022 Ligi Konferencji Europy może wziąć udział 184 zespoły z 55 federacji piłkarskich zrzeszonych w UEFA. Podział miejsc jest następujący: • Federacje z miejsc 1–5 oraz Liechtenstein mają 1 drużynę.

• Federacje z miejsc 6–16 oraz 51–55 mają 2 drużyny. • Federacje z miejsc 17–50 (poza Liechtensteinem) mają 3 drużyny. Lp. Federacja Współ. Drużyny 1 Hiszpania 102.283 1 2 Anglia 90.462 3 Niemcy 74.784 4 Włochy 70.653 5 Francja 59.248 6 Portugalia 49.449 2 7 Rosja 45.549 8 Belgia 37.900 9 Ukraina 36.100 10 Holandia 35.750 11 Turcja 33.600 12 Austria 32.925 13 Dania 29.250 14 Szkocja 27.875 15 Czechy 27.300 16 Cypr 26.750 17 Szwajcaria 26.400 3 18 Grecja 26.300 19 Serbia 25.500 Lp.

Federacja Współ. Drużyny 20 Chorwacja 22.125 3 21 Szwecja 22.750 22 Norwegia 21.750 23 Izrael 19.625 24 Kazachstan 19.250 25 Białoruś 18.875 26 Azerbejdżan 18.750 27 Bułgaria 17.375 28 Rumunia 16.700 29 Polska 16.625 30 Słowacja 15.875 31 Liechtenstein 13.500 1 32 Słowenia 13.000 3 33 Węgry 12.875 34 Luksemburg 8.000 35 Litwa 7.875 36 Armenia 7.625 37 Łotwa 7.625 Lp. Federacja Współ. Drużyny 38 Albania 7.375 3 39 Macedonia Północna 7.375 40 Bośnia i Hercegowina 6.875 41 Mołdawia 6.750 42 Irlandia 6.700 43 Finlandia 6.500 44 Gruzja 5.750 45 Malta 5.750 46 Islandia 5.375 47 Walia 5.000 48 Irlandia Północna 4.875 49 Gibraltar 4.750 50 Czarnogóra 4.375 51 Estonia 4.375 2 53 Kosowo 4.000 53 Wyspy Owcze 3.750 54 Andora 2.831 55 San Marino 0.666 Szczegółowy podział miejsc [ edytuj - edytuj kod ] Poniższa tablica pokazuje listę szczegółowego liga finlandia miejsc [3] Drużyny rozpoczynające udział Zwycięzcy poprzedniej rundy Drużyny przeniesione z Ligi Mistrzów lub Ligi Europy I runda kwalifikacyjna (66 drużyn) • 20 drużyn – zdobywcy pucharów federacji z miejsc 36–55 • 25 drużyn – liga finlandia lig federacji z miejsc 30–55 (z wyjątkiem Liechtensteinu) • 21 drużyn – trzeci zespół lig federacji z miejsc 29–50 (z wyjątkiem Liechtensteinu) II runda kwalifikacyjna (108 drużyn) ścieżka mistrzowska (18 drużyn) • 15 drużyn – przegrani I rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów • 3 drużyny – przegrani rundy wstępnej kwalifikacji Ligi Mistrzów ścieżka ligowa (90 drużyn) • 17 drużyn – zdobywcy pucharów federacji z miejsc 19–35 • 14 drużyny – wicemistrzowie lig federacji z miejsc 16–29 • 16 drużyn – trzeci zespół lig federacji z miejsc 13–28 • 9 drużyn – czwarty zespół lig federacji z miejsc 7–15 • 1 drużyna – piąty zespół lig federacji z miejsc 6 • 33 drużyn – zwycięzcy I rundy kwalifikacji III runda kwalifikacyjna (62 drużyny) ścieżka mistrzowska (10 drużyn) • 9 drużyn – zwycięzcy II rundy kwalifikacji w ścieżce mistrzowskiej • 1 drużyna – przegrana I rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów ścieżka ligowa (52 drużyny) • 2 drużyny – zdobywcy pucharów federacji z miejsc 17–18 • 6 drużyn – trzeci zespół lig federacji z miejsc 7–12 • 1 drużyna – czwarty zespół lig federacji z miejsc 6 • 45 drużyn – liga finlandia II rundy kwalifikacji w ścieżce ligowej Runda play-off (44 drużyny) ścieżka mistrzowska (10 drużyn) • 5 drużyn – zwycięzcy III rundy kwalifikacji w ścieżce mistrzowskiej • 5 drużyn – przegrani III rundy kwalifikacji Ligi Europy w ścieżce mistrzowskiej ścieżka ligowa (34 drużyny) • 1 drużyna – piąty zespół lig federacji z miejsc 5 • 4 drużyny – szósty zespół lig federacji z miejsc 1–4 (zwycięzca pucharu ligi dla Anglii) • 26 drużyn – zwycięzcy III rundy kwalifikacji w ścieżce ligowej • 3 drużyny – przegrani III rundy kwalifikacji Ligi Europy w ścieżce liga finlandia Faza grupowa (32 drużyny) • 5 drużyn – zwycięzcy rundy play-off w ścieżce mistrzowskiej • 17 drużyn – zwycięzcy rundy play-off w ścieżce ligowej • 10 drużyn – przegrani rundy play-off Ligi Europy Faza Pucharowa (24 drużyny) • 8 drużyn – zwycięzcy grup w fazie grupowej • 8 drużyn – liga finlandia grup w fazie grupowej • 8 drużyn – zdobywcy trzecich miejsc w fazie grupowej Ligi Europy Uczestnicy [ edytuj - liga finlandia kod ] Wykaz rundy dla zespołów z danego miejsca w danej lidze.

Oznaczenia: • L2, L3, L4, L5, L6 – drużyny, który zajęły odpowiednie miejsca w ligach krajowych, • PK – zdobywca pucharu krajowego, • PL – zdobywca pucharu ligi, • P-O – drużyny, które awansowały z play-offów w swoich ligach, • SZ – drużyny, które awansowały poprzez zwycięstwo w sezonie zasadniczym, • LE4 – drużyny, które przegrały swoje mecze w rundzie play-off Ligi Europy, • LE3M – drużyny, które przegrały swoje mecze w III rundzie kwalifikacji Ligi Europy dla mistrzów, • LE3L – drużyny, które przegrały swoje mecze w III rundzie kwalifikacji Ligi Europy dla niemistrzów, • LM1 – drużyny, które przegrały swoje mecze w I rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów, • LM RW – drużyny, które przegrały swoje mecze w rundzie wstępnej kwalifikacji Ligi Mistrzów, • LE FG – drużyny, które zajęły trzecie miejsca w swoich grupach w fazie grupowej Ligi Europy.

Faza pucharowa Sparta Praga ( LE FG) Leicester City ( LE FG) Olympique Marsylia ( LE FG) Celtic ( LE FG) PSV Eindhoven ( LE FG) Fenerbahçe SK ( LE FG) FC Midtjylland ( LE FG) Rapid Wiedeń ( LE FG) Faza grupowa Randers FC ( LE4) HJK Helsinki ( LE4) Slovan Bratysława ( LE4) Slavia Praga ( LE4) Zoria Ługańsk ( LE4) NŠ Mura ( LE4) Alaszkert ( LE4) CFR Cluj ( LE4) AZ Alkmaar ( LE4) Omonia Nikozja ( LE4) Runda play-off dla mistrzów dla niemistrzów Flora Tallinn ( LE3M) Lincoln Red Imps ( LE3M) Tottenham Hotspur ( L7) FK Jablonec ( LE3L) Žalgiris Wilno ( LE3M) Neftçi PFK ( LE3M) Union Berlin ( L7) Anorthosis Famagusta ( LE3L) Kajrat Ałmaty ( LE3M) Roma ( L7) St.

Johnstone ( LE3L) Stade Rennes ( L6) III runda kwalifikacyjna dla mistrzów dla niemistrzów Shamrock Rovers ( LM1) [4] FC Paços de Ferreira ( L5) Trabzonspor ( L4) Rubin Kazań ( L4) LASK Linz ( L4) RSC Anderlecht ( L4) FC Luzern ( Liga finlandia Kołos Kowaliwka ( L4) PAOK FC ( PK) Vitesse ( L4) II runda kwalifikacyjna dla mistrzów dla niemistrzów SS Folgore/Falciano ( LM RW) Szkendija Tetowo ( LM1) CD Santa Clara ( L6) Vålerenga Fotball ( L3) HB Tórshavn ( LM RW) Teuta Durrës ( LM1) PFK Soczi ( L5) Rosenborg BK ( L4) Inter Club d’Escaldes ( LM RW) Dinamo Tbilisi ( LM1) KAA Gent ( P-O) Maccabi Tel Awiw ( PK/ L2) Fola Esch ( LM1) Maccabi Hajfa ( LM1) Worskła Połtawa ( L5) FC Aszdod ( L3) Riga FC ( LM1) Szachcior Soligorsk ( LM1) Feyenoord ( P-O) Hapoel Beer Szewa ( L4) FK Bodø/Glimt ( LM1) Prishtina ( LM1) Sivasspor ( L5) Toboł Kustanaj ( L2) Connah's Quay Nomads F.C.

( LM1) Liga finlandia F.C. ( LM1) Austria Wiedeń ( P-O) FK Astana ( L3) Budućnost Podgorica ( LM1) Hibernians ( LM1) FC København ( L3) Szachtior Karaganda ( L4) Borac Banja Luka ( LM1) Valur ( LM1) Aarhus GF ( P-O) BATE Borysów ( PK) Hibernian ( L3) Tarpieda-BiełAZ ( L3) Aberdeen ( L4) Dynama Brześć ( L4) 1.

FC Slovácko ( L4) Keşlə Baku ( PK) Viktoria Pilzno ( L5) Qarabağ FK ( L2) Apollon Limassol ( L2) Sumqayıt FK ( L3) AEL Limassol ( L3) CSKA Sofia ( PK) FC Basel ( L2) Łokomotiw Liga finlandia ( L2) Servette FC ( L3) Arda Kyrdżali ( P-O) Aris FC ( L3) Universitatea Krajowa ( PK) AEK Ateny ( L4) FCSB ( L2) Partizan Belgrad ( L2) Sepsi Sfântu Gheorghe ( P-O) FK Čukarički ( L3) Raków Częstochowa ( PK) FK Vojvodina ( L4) Pogoń Szczecin ( L3) NK Osijek ( L2) DAC Dunajská Streda ( L2) HNK Rijeka ( L3) FC Vaduz ( PK) Hajduk Split ( L4) Olimpija Lublana ( PK) Hammarby IF ( PK) Újpest FC liga finlandia PK) IF Elfsborg ( L2) F91 Dudelange ( L2) BK Häcken ( L3) FK Panevėžys ( PK) Molde FK ( L2 ) I runda kwalifikacyjna Śląsk Wrocław ( L4) KF Vllaznia ( PK/ L2) FC Honka ( L4) St Joseph’s ( L3) Spartak Trnawa ( L3) Partizani Tirana ( L3) FC Gagra ( PK) Mons Calpe ( L4) MŠK Liga finlandia ( P-O) KF Laçi ( L4) Dinamo Batumi ( L2) Sutjeska Nikšić ( L2) NK Maribor ( L2) Siłeks Kratowo ( PK) Dila Gori ( L3) Dečić ( L3) NK Domžale ( L4) Szkupi ( Liga finlandia Gżira United FC ( L3) FK Podgorica ( L4) Puskás Akadémia FC ( L2) FK Struga ( L3) Birkirkara FC ( L4) Tallinna FCI Levadia ( PK) Fehérvár FC ( L3) FK Sarajevo ( PK) Mosta ( L6) Paide Linnameeskond ( L2) Swift Hesperange ( L3) Velež Mostar ( L3) FH ( L2) Llapi Podujevo ( PK) Racing FC ( L4) NK Široki Brijeg ( L4) Stjarnan ( L3) Drita Gnjilane ( L2) Sūduva Mariampol ( L2) Sfîntul Gheorghe ( PK) Breiðablik ( L4) NSÍ Runavík ( L2) FK Kauno Žalgiris ( L3) Petrocub Hîncești ( L2) Liga finlandia New Saints F.C.

( L2) KÍ Klaksvík ( L3) Ararat Erywań ( PK) Milsami Orgiejów ( L3) Bala Town ( L3) UE Sant Julià ( PK) Noah Erywań ( L2) Dundalk F.C. ( PK) Newtown A.F.C.

( P-O) FC Santa Coloma ( L3) Urartu Erywań ( L3) Bohemian F.C. ( L2) Coleraine F.C. ( L2) Liga finlandia La Fiorita ( PK) FK Liepāja ( PK) Liga finlandia Rovers ( L4) Glentoran F.C. ( L3) SP Tre Penne ( L3) Rīgas Futbola skola ( L2) Inter Turku ( L2) Larne F.C. ( P-O) Valmiera Liga finlandia ( L3) KuPS Kuopio ( L3) Europa FC ( L2) Terminarz [ edytuj - edytuj kod ] Losowania każdej rundy odbywały się w siedzibie UEFA w Nyonie, w Szwajcarii [5].

Faza Runda Data losowania Pierwszy mecz Rewanż Kwalifikacje Pierwsza runda kwalifikacyjna 15 czerwca 2021 8 lipca 2021 15 lipca 2021 Druga runda kwalifikacyjna 16 czerwca 2021 22 lipca 2021 29 lipca 2021 Trzecia runda kwalifikacyjna 19 lipca 2021 5 sierpnia 2021 12 sierpnia 2021 Play-off 2 sierpnia 2021 19 sierpnia 2021 26 sierpnia 2021 Faza grupowa Kolejka 1 27 sierpnia 2021 ( Stambuł) 16 września 2021 Kolejka 2 30 września 2021 Kolejka 3 21 października 2021 Kolejka 4 4 listopada 2021 Kolejka 5 25 listopada 2021 Kolejka 6 9 grudnia 2021 Faza pucharowa Play-offy 13 grudnia 2021 17 lutego 2022 24 lutego 2022 1/8 finału 25 lutego 2022 10 marca 2022 17 marca 2022 Ćwierćfinały 18 marca 2022 7 kwietnia 2022 14 kwietnia 2022 Półfinały 28 kwietnia 2022 5 maja 2022 Finał 25 maja 2022 na Arena Kombëtare w Tiranie Faza kwalifikacyjna [ edytuj - edytuj kod ] I runda kwalifikacyjna [ edytuj - edytuj kod ] Zobacz więcej w artykule Liga Konferencji Europy UEFA (2021/2022)/Faza kwalifikacyjna (ścieżka ligowa), w sekcji I runda kwalifikacyjna.

Do startu w I rundzie kwalifikacyjnej uprawnionych było 66 drużyn, z czego 33 było rozstawionych.

Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz Tallinna FCI Levadia 4:2 St Joseph’s 3:1 1:1 Birkirkara FC 2:1 SP La Fiorita liga finlandia 1:1 Szkupi 3:1 Llapi Podujevo 2:0 1:1 FK Podgorica 1:3 KF Laçi 1:0 0:3 ( dogr.) FH 3:1 Sligo Rovers 1:0 2:1 Fehérvár FC 1:3 Ararat Erywań 1:1 0:2 Stjarnan 1:4 Bohemian F.C.

1:1 0:3 Inter Turku 1:3 Puskás Akadémia FC 1:1 0:2 Mons Calpe 1:5 FC Santa Coloma 1:1 0:4 SP Tre Penne 0:7 Dinamo Batumi 0:4 0:3 Milsami Orgiejów 1:0 FK Sarajevo 0:0 1:0 Paide Linnameeskond 1:4 Śląsk Wrocław 1:2 0:2 Sutjeska Nikšić liga finlandia FC Gagra 1:0 1:1 Glentoran F.C.

1:3 The New Saints F.C. 1:1 0:2 Drita Gnjilane 3:1 Dečić 2:1 1:0 Velež Mostar 4:2 Coleraine F.C. 2:1 2:1 Partizani Tirana 8:4 Sfîntul Gheorghe 5:2 3:2 Noah Erywań 1:5 KuPS Kuopio 1:0 0:5 Rīgas Futbola skola 6:5 KÍ Klaksvík 2:3 4:2 ( dogr.) Siłeks Kratowo 1:2 Petrocub Hîncești 1:1 0:1 UE Sant Julià 1:1 ( k.

3:5) Gżira United FC 0:0 1:1 ( dogr.) Sūduva Mariampol 2:1 Valmiera FC 2:1 0:0 NK Domžale 2:1 Swift Hesperange 1:0 1:1 NK Maribor 2:0 Urartu Erywań liga finlandia 1:0 MŠK Žilina 6:3 Dila Gori 5:1 1:2 Bala Town 0:2 Larne F.C. 0:1 0:1 NK Široki Brijeg 3:4 KF Vllaznia 3:1 0:3 Europa FC 0:2 FK Kauno Žalgiris 0:0 0:2 Dundalk F.C.

5:0 Newtown A.F.C. 4:0 1:0 Mosta 3:4 Spartak Trnawa 3:2 0:2 FK Liepāja 5:2 FK Struga 1:1 4:1 Racing FC 2:5 Breiðablik 2:3 0:2 FC Honka 3:1 NSÍ Runavík 0:0 liga finlandia Po lewej gospodarz pierwszego meczu. II runda kwalifikacyjna [ edytuj - edytuj kod ] Zobacz więcej w artykule Liga Konferencji Europy UEFA (2021/2022)/Faza kwalifikacyjna (ścieżka mistrzowska), w sekcji II runda kwalifikacyjna. Od tej rundy turniej kwalifikacyjny został podzielony na 2 części – ścieżkę mistrzowską i ścieżkę ligową: • do startu w II rundzie kwalifikacyjnej w ścieżce mistrzowskiej uprawnionych było 18 drużyn (15 z I rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów i 3 z rundy wstępnej kwalifikacji Ligi Mistrzów), z czego 15 było rozstawionych; • do startu w II rundzie kwalifikacyjnej w ścieżce ligowej uprawnione były 90 drużyn (w tym 33 z poprzedniej rundy), z czego 45 były rozstawione.

Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz Ścieżka mistrzowska Teuta Durrës 3:2 Inter Club d’Escaldes 0:2 3:0 ( dogr.) Riga FC 3:0 Szkendija Tetowo 2:0 1:0 Dinamo Tbilisi 2:7 Maccabi Hajfa 1:2 1:5 HB Tórshavn 6:0 Budućnost Podgorica 4:0 2:0 Linfield F.C. 4:0 Borac Banja Luka 4:0 0:0 Szachcior Soligorsk 1:3 Fola Esch 1:2 0:1 SS Folgore/Falciano 3:7 Hibernians 1:3 2:4 Prishtina 6:5 Connah's Quay Nomads F.C.

4:1 2:4 Valur 0:6 FK Bodø/Glimt 0:3 0:3 Ścieżka ligowa KuPS Kuopio 5:4 Worskła Połtawa 2:2 3:2 ( dogr.) Sutjeska Nikšić 1:3 Maccabi Tel Awiw 0:0 1:3 IF Elfsborg 9:0 Milsami Orgiejów 4:0 5:0 Gżira United FC 0:3 HNK Rijeka 0:2 0:1 Szkupi 0:5 CD Santa Clara 0:3 0:2 Velež Mostar 2:2 ( k.

3:2) AEK Ateny 2:1 0:1 ( dogr.) Drita Gnjilane 2:3 Feyenoord 0:0 2:3 Hammarby IF 4:1 NK Maribor 3:1 1:0 FH 1:6 Rosenborg BK 0:2 1:4 FCSB 2:2 ( k. 3:5) Szachtior Karaganda 1:0 1:2 ( dogr.) FK Astana 3:2 Aris FC 2:0 1:2 ( dogr.) Rīgas Futbola skola 5:0 Puskás Akadémia FC 3:0 2:0 Viktoria Pilzno 4:2 Dynama Brześć 2:1 2:1 Liga finlandia 5:1 FC Santa Coloma 3:0 2:1 Qarabağ FK 1:0 FC Aszdod 0:0 1:0 FC Basel 5:0 Partizani Tirana 3:0 2:0 Molde FK 3:2 Servette FC 3:0 0:2 FC København 9:1 Tarpieda-BiełAZ 4:1 5:0 Arda Kyrdżali 0:6 Hapoel Beer Szewa 0:2 0:4 Petrocub Hîncești 0:2 Sivasspor 0:1 0:1 Dinamo Batumi 4:2 BATE Borysów 0:1 4:1 FK Kauno Žalgiris 1:10 The New Saints F.C.

0:5 1:5 Larne F.C. 3:2 Aarhus GF liga finlandia 1:1 Łokomotiw Płowdiw 1:1 ( k. 3:2) liga finlandia. FC Slovácko 1:0 0:1 ( dogr.) Pogoń Szczecin 0:1 NK Osijek 0:0 0:1 Újpest FC 5:2 FC Vaduz 2:1 3:1 FK Panevėžys 0:2 FK Vojvodina 0:1 0:1 Apollon Limassol 3:5 MŠK Žilina 1:3 2:2 AEL Limassol 2:0 KF Vllaznia 1:0 1:0 Partizan Belgrad 3:0 DAC Dunajská Streda 1:0 2:0 NK Domžale 2:1 FC Honka 1:1 1:0 KAA Gent 4:2 Vålerenga Fotball 4:0 0:2 Ararat Erywań 5:7 Śląsk Wrocław 2:4 3:3 Austria Wiedeń 2:3 Breiðablik 1:1 1:2 Sūduva Mariampol 0:0 ( k.

3:4) Raków Częstochowa 0:0 0:0 ( dogr.) Hajduk Split 3:4 Toboł Kustanaj 2:0 1:4 ( dogr.) FK Čukarički 2:0 Sumqayıt FK 0:0 2:0 PFK Soczi 7:2 Keşlə Baku 3:0 4:2 Dundalk F.C. 4:3 Tallinna FCI Levadia 2:2 2:1 CSKA Sofia 0:0 ( k. 3:1) FK Liepāja 0:0 0:0 ( dogr.) F91 Dudelange 0:4 Bohemian F.C. 0:1 0:3 KF Laçi 1:0 Universitatea Krajowa 1:0 0:0 Olimpija Lublana 1:1 ( k.

liga finlandia Birkirkara FC 1:0 0:1 ( dogr.) Spartak Trnawa 1:1 ( k. 4:3) Sepsi Sfântu Gheorghe 0:0 1:1 ( dogr.) Aberdeen 5:3 BK Häcken 5:1 0:2 Po lewej gospodarz pierwszego meczu. III runda kwalifikacyjna [ edytuj - edytuj kod ] Zobacz więcej w artykule Liga Konferencji Europy UEFA (2021/2022)/Faza kwalifikacyjna (ścieżka mistrzowska), w sekcji III runda kwalifikacyjna.

W tej rundzie kwalifikacji utrzymany liga finlandia podział na 2 ścieżki – mistrzowską i ligową: • do startu w III rundzie kwalifikacyjnej w ścieżce mistrzowskiej uprawnionych było 10 drużyn (9 z poprzedniej rundy i 1 z I rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów); • do startu w III rundzie kwalifikacyjnej w ścieżce ligowej uprawnione były 54 drużyny (w tym 45 z poprzedniej rundy), z czego 26 było rozstawionych.

Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz Ścieżka mistrzowska Maccabi Hajfa 7:3 HB Tórshavn 7:2 0:1 Linfield F.C. 2:4 Fola Esch 1:2 1:2 Shamrock Rovers liga finlandia Teuta Durrës 1:0 2:0 Riga FC 4:2 Hibernians 0:1 4:1 ( dogr.) Prishtina 2:3 FK Bodø/Glimt 2:1 0:2 Ścieżka ligowa Dinamo Batumi 2:3 Sivasspor 1:2 1:1 ( dogr.) CD Santa Clara 3:0 Olimpija Lublana 2:0 1:0 FC Paços de Ferreira 4:1 Larne F.C. 4:0 0:1 Breiðablik 3:5 Aberdeen 2:3 1:2 Raków Częstochowa 1:0 Rubin Kazań 0:0 1:0 ( dogr.) CSKA Sofia 5:3 NK Osijek 4:2 1:1 KuPS Kuopio 5:4 FK Astana 1:1 4:3 Újpest FC 1:6 FC Basel 1:2 0:4 FC Luzern 0:6 Feyenoord 0:3 0:3 Trabzonspor 4:4 ( k.

4:3) Molde FK 3:3 1:1 ( dogr.) Łokomotiw Płowdiw 3:5 FC København 1:1 2:4 FK Vojvodina 1:7 LASK Linz 0:1 1:6 PFK Soczi 3:3 ( k. 2:4) Partizan Belgrad 1:1 2:2 ( dogr.) IF Elfsborg 5:2 Velež Mostar 1:1 4:1 KAA Gent 3:2 Rīgas Futbola skola 2:2 1:0 Bohemian F.C.

2:3 PAOK FC 2:1 0:2 FK Čukarički 4:6 Hammarby IF 3:1 1:5 AEL Limassol 1:2 Qarabağ FK 1:1 0:1 Śląsk Wrocław 2:5 Hapoel Beer Szewa 2:1 0:4 Kołos Kowaliwka 0:0 ( k. 1:3) Szachtior Karaganda 0:0 0:0 ( dogr.) Hibernian 2:5 HNK Rijeka 1:1 1:4 The New Saints F.C.

5:5 ( k. 1:4) Viktoria Pilzno 4:2 1:3 ( dogr.) Toboł Kustanaj 0:6 MŠK Žilina 0:1 0:5 Spartak Trnawa 0:1 Maccabi Tel Awiw 0:0 0:1 Rosenborg BK 8:2 NK Domžale 6:1 2:1 KF Laçi 1:5 RSC Anderlecht 0:3 1:2 Vitesse 4:3 Dundalk F.C. 2:2 2:1 Po lewej gospodarz pierwszego meczu.

Runda play-off [ edytuj - edytuj kod ] Zobacz więcej w artykule Liga Konferencji Europy UEFA (2021/2022)/Faza kwalifikacyjna (ścieżka mistrzowska), w sekcji Runda play-off. W tej rundzie kwalifikacji utrzymany zostanie podział na 2 ścieżki – mistrzowską i ligową: • do startu w rundzie play-off w ścieżce mistrzowskiej uprawnionych było 10 drużyn (5 z poprzedniej rundy oraz liga finlandia z III rundy kwalifikacji Ligi Europy w ścieżce mistrzowskiej), z czego 5 było rozstawionych; • do startu w rundzie play-off w ścieżce ligowej uprawnione były 34 drużyny (w tym 27 z poprzedniej rundy oraz 3 z III rundy kwalifikacji Ligi Europy w ścieżce ligowej), z czego 17 było rozstawionych.

Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz Ścieżka mistrzowska Žalgiris Wilno 2:3 FK Bodø/Glimt 2:2 0:1 Neftçi PFK 3:7 Maccabi Hajfa 3:3 0:4 Flora Tallinn 5:2 Shamrock Rovers 4:2 1:0 Riga FC 2:4 Lincoln Red Imps 1:1 1:3 ( dogr.) Fola Esch 2:7 Kajrat Ałmaty 1:4 1:3 Ścieżka ligowa Qarabağ FK 4:1 Aberdeen 1:0 3:1 Stade Rennes 5:1 Rosenborg BK 2:0 3:1 PAOK FC 3:1 HNK Rijeka 1:1 2:0 FC Basel 4:4 ( k. 4:3) Hammarby IF 3:1 1:3 ( dogr.) RSC Anderlecht 4:5 Vitesse 3:3 1:2 KuPS Kuopio 0:4 Union Berlin 0:4 0:0 Viktoria Pilzno 2:3 CSKA Sofia 2:0 0:3 ( dogr.) LASK Linz 3:1 St.

Johnstone 1:1 2:0 Feyenoord 6:3 IF Elfsborg 5:0 1:3 FC Paços de Ferreira 1:3 Tottenham Hotspur 1:0 0:3 Szachtior Karaganda 1:4 Maccabi Tel Awiw 1:2 0:2 Raków Częstochowa 1:3 KAA Gent 1:0 0:3 Sivasspor 1:7 FC København 1:2 0:5 CD Santa Clara 2:3 Partizan Belgrad 2:1 0:2 Trabzonspor 1:5 Roma 1:2 0:3 Hapoel Beer Szewa 1:3 Anorthosis Famagusta 0:0 1:3 FK Jablonec 8:1 MŠK Žilina 5:1 3:0 Po lewej gospodarz pierwszego meczu.

Faza grupowa liga finlandia edytuj - edytuj kod ] Osobny artykuł: Liga Konferencji Europy UEFA (2021/2022)/Faza grupowa. Losowanie odbyło się 27 sierpnia 2021 roku. Do startu w fazie grupowej uprawnionych będzie 32 drużyny (22 zwycięzców rundy play-off Ligi Konferencji Europy i 10 przegranych rundy play-off Ligi Europy, które rozegrają spotkania systemem każdy z każdym u siebie i na wyjeździe. W trakcie losowania zespoły będą liga finlandia na 4 koszyki według współczynnika UEFA, następnie rozlosowane i podzielone na 8 grup po 4 drużyny każda.

Do jednej grupy nie mogą trafić drużyny z tego samego koszyka i federacji, a także z powodu napiętej sytuacji politycznej na Ukrainie, zespoły z Rosji i Ukrainy. Kolory w tabeli grup Zespół z miejsca 1. awansuje do 1/8 finału Zespół z miejsca 2. awansuje do play-offów Zasady ustalania kolejności w tabeli: • liczba zdobytych punktów w całej rundzie; • liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; • różnica bramek w meczach bezpośrednich; • różnica bramek w całej rundzie; • liczba zdobytych bramek w całej rundzie; • współczynnik drużyny z poprzednich 5 sezonów.

Grupa A [ edytuj - edytuj kod ] Lp Drużyna M Z R P Bramki +/– Pkt 1 LASK Linz (A) 6 5 1 0 12 1 +11 16 2 Maccabi Tel Awiw (A) 6 3 2 1 14 4 +10 11 3 HJK Helsinki 6 2 0 4 5 15 −10 6 4 Alaszkert 6 0 1 5 4 15 −11 1 Źródło: uefa.com Oznaczenia: (A) = awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy.

Zasady ustalania kolejności: patrz wyżej. LIN MTA ALA HJK LASK Linz – 1:1 2:0 3:0 Maccabi Tel Awiw 0:1 – 4:1 3:0 Alaszkert 0:3 1:1 – 2:4 HJK Helsinki 0:2 0:5 1:0 – Grupa B [ edytuj - edytuj kod ] Lp Drużyna M Z R P Bramki +/– Pkt 1 KAA Gent (A) 6 4 1 1 6 2 +4 13 2 Partizan Belgrad (A) 6 2 2 2 6 4 +2 8 3 Anorthosis Famagusta 6 1 3 2 liga finlandia 9 −3 6 4 Flora Tallinn 6 1 2 3 5 8 −3 5 Źródło: uefa.com Oznaczenia: (A) = awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy. Zasady ustalania kolejności: patrz wyżej.

KAA PAR FLO AFA KAA Gent – 1:1 1:0 2:0 Partizan Belgrad 0:1 – 2:0 1:1 Flora Tallinn 0:1 1:0 – 2:2 Anorthosis Famagusta 1:0 0:2 2:2 – Grupa C [ edytuj - edytuj kod ] Lp Drużyna M Z R P Bramki +/– Pkt 1 Roma (A) 6 4 1 1 18 11 +7 13 2 FK Bodø/Glimt (A) 6 3 3 0 14 5 +9 12 3 Zoria Ługańsk 6 2 1 3 5 11 −6 7 4 CSKA Sofia 6 0 1 5 3 13 −10 1 Źródło: uefa.com Oznaczenia: (A) = awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy.

Zasady ustalania kolejności: patrz wyżej. ROM ZOR CSS BGL Roma – 4:0 5:1 2:2 Zoria Ługańsk 0:3 – 2:0 1:1 CSKA Sofia 2:3 0:1 – 0:0 FK Bodø/Glimt 6:1 3:1 2:0 – Grupa D [ edytuj - edytuj kod ] Lp Drużyna M Z R P Bramki +/– Pkt 1 AZ Alkmaar (A) 6 4 2 0 8 3 +5 14 2 Randers FC (A) 6 1 4 1 9 9 0 7 3 FK Jablonec 6 1 3 2 6 8 −2 6 4 CFR Cluj 6 1 1 4 4 7 −3 4 Źródło: uefa.com Oznaczenia: (A) = awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy.

Zasady ustalania kolejności: patrz wyżej. AZ CFR JAB RFC AZ Alkmaar – 2:0 1:0 1:0 CFR Cluj 0:1 – 2:0 1:1 FK Jablonec 1:1 1:0 – 2:2 Randers FC 2:2 2:1 2:2 – Grupa E [ edytuj - edytuj kod ] Lp Drużyna M Z R P Bramki +/– Pkt 1 Feyenoord (A) 6 4 2 0 11 6 +5 14 2 Slavia Praga (A) 6 2 2 2 8 7 +1 8 3 Union Berlin 6 2 1 3 8 9 −1 7 4 Maccabi Hajfa 6 1 1 4 2 7 −5 4 Źródło: uefa.com Oznaczenia: (A) = awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy.

Zasady liga finlandia kolejności: liga finlandia wyżej. SLA FEY UNB MHA Slavia Praga – 2:2 3:1 1:0 Feyenoord 2:1 – 3:1 2:1 Union Berlin 1:1 1:2 – 3:0 Maccabi Hajfa 1:0 0:0 0:1 – Grupa F [ edytuj - edytuj kod ] Lp Drużyna M Z R P Bramki +/– Pkt 1 FC København (A) 6 5 0 1 15 5 +10 15 2 PAOK FC (A) 6 3 2 1 8 4 +4 11 3 Slovan Bratysława 6 2 2 2 8 7 +1 8 4 Lincoln Red Imps 6 0 0 6 2 17 −15 0 Źródło: uefa.com Oznaczenia: (A) = awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy.

Zasady ustalania kolejności: patrz wyżej. KOP PAS SLB LIN FC Liga finlandia – 1:2 2:0 3:1 PAOK FC 1:2 – 1:1 2:0 Slovan Bratysława 1:3 0:0 – 2:0 Lincoln Red Imps 0:4 0:2 1:4 – Grupa G [ edytuj - edytuj liga finlandia ] Lp Drużyna M Z R P Bramki +/– Pkt 1 Stade Rennes (A) 6 4 2 0 13 7 +6 14 2 Vitesse (A) 6 3 1 2 12 9 +3 10 3 Tottenham Hotspur 6 2 1 3 11 10 +1 7 4 NŠ Mura 6 1 0 5 5 14 −9 3 Źródło: uefa.com Oznaczenia: (A) = awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy.

Zasady ustalania kolejności: patrz wyżej.

TOT REN VIT MUR Tottenham Hotspur – 0:3 3:2 5:1 Stade Rennes 2:2 – 3:3 1:0 Vitesse 1:0 1:2 – 3:1 NŠ Mura 2:1 1:2 0:2 – Grupa H [ edytuj - edytuj kod ] Lp Drużyna M Z R P Bramki +/– Pkt 1 FC Basel (A) 6 4 2 0 14 6 +8 14 2 Qarabağ FK (A) 6 3 2 1 10 8 +2 11 3 Omonia Nikozja 6 0 4 2 5 10 −5 4 4 Kajrat Ałmaty 6 0 2 4 6 11 −5 2 Osobny artykuł: Liga Konferencji Europy UEFA (2021/2022)/Faza pucharowa.

Do startu w fazie pucharowej uprawnione są 24 drużyny: • 8 zwycięzców fazy grupowej Ligi Konferencji Europy, • 8 drużyn, które zajęły 2. miejsca w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy, • 8 drużyn, które liga finlandia 3. miejsca w fazie grupowej Ligi Europy. Do dalszych etapów turnieju przechodzą zwycięzcy poszczególnych dwumeczów. Zakwalifikowane drużyny [ edytuj - edytuj kod ] W play-offach zespoły, które zajęły 2. miejsca w swoich grupach w Lidze Konferencji Europy zostały rozlosowane przeciwko zespołom, które zajęły 3.

miejsca w swoich grupach w Lidze Europy. Zwycięzcy grup z Ligi Konferencji Europy nie uczestniczą w play-offach i mają automatyczny awans do 1/8 finału. Zwycięzcy grup Drużyna Gr. Drużyna Liga finlandia. LASK Linz A Feyenoord E KAA Gent B FC København F Roma C Stade Rennes G AZ Alkmaar D FC Basel H Drugie miejsca Drużyna Gr. Drużyna Gr. Maccabi Tel Awiw A Slavia Praga E Partizan Belgrad B PAOK FC F FK Bodø/Glimt C Vitesse G Randers FC D Qarabağ FK H Zespoły z Ligi Europy Drużyna Gr.

Drużyna Gr. Sparta Liga finlandia A Olympique Marsylia E PSV Eindhoven B FC Midtjylland F Leicester City C Celtic G Fenerbahçe SK D Rapid Wiedeń H Play-offy [ edytuj - edytuj kod ] Losowanie par tej rundy odbyło się 13 grudnia 2021 roku. Pierwsze mecze zostały rozegrane 17 lutego, a rewanże 24 lutego 2022.

Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz Olympique Marsylia 6:1 Qarabağ FK 3:1 3:0 PSV Eindhoven 2:1 Maccabi Tel Awiw 1:0 1:1 Fenerbahçe SK 4:6 Slavia Praga 2:3 2:3 FC Midtjylland 2:2 ( k.

3:5) PAOK FC 1:0 1:2 ( dogr.) Leicester City 7:2 Randers FC 4:1 3:1 Celtic 1:5 FK Bodø/Glimt 1:3 0:2 Sparta Praga 1:3 Partizan Belgrad 0:1 1:2 Rapid Wiedeń 2:3 Vitesse 2:1 0:2 Po lewej gospodarz pierwszego meczu. 1/8 finału [ edytuj - edytuj kod ] W tej rundzie zwycięzcy grup Ligi Konferencji Europy zostali rozlosowani przeciwko zwycięzcom dwumeczów 1/16 finału.

Losowanie par tej rundy odbyło się 25 lutego 2022 roku. Pierwsze mecze zostały rozegrane 10 marca, a rewanże 17 marca 2022. Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz Olympique Marsylia 4:2 FC Basel 2:1 2:1 Leicester City 3:2 Stade Rennes 2:0 1:2 PAOK FC 3:1 KAA Gent 1:0 2:1 Vitesse 1:2 Roma 0:1 1:1 PSV Eindhoven 8:4 FC København 4:4 4:0 Slavia Praga 7:5 LASK Linz 4:1 3:4 FK Bodø/Glimt 4:3 AZ Alkmaar 2:1 2:2 ( dogr.) Partizan Belgrad 3:8 Feyenoord 2:5 1:3 Po lewej gospodarz pierwszego meczu.

Ćwierćfinały [ edytuj - edytuj kod ] Od tej rundy drużyny rywalizujące ze sobą w parach losowane są niezależnie od kraju z którego pochodzą, a także grupy w której występowały.

Losowanie par tej rundy odbyło się 18 marca 2022 roku. Pierwsze mecze zostały rozegrane 7 kwietnia, a rewanże 14 kwietnia 2022. Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz FK Bodø/Glimt 2:5 Roma 2:1 0:4 Feyenoord 6:4 Slavia Liga finlandia 3:3 3:1 Olympique Marsylia 3:1 PAOK FC liga finlandia 1:0 Leicester City 2:1 PSV Eindhoven 0:0 2:1 Po lewej gospodarz pierwszego meczu.

Półfinały [ edytuj - edytuj kod ] Losowanie par tej rundy odbyło się 18 marca 2022 roku. Pierwsze mecze zostały rozegrane 28 liga finlandia, a rewanże 5 maja 2022. Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz Leicester City 1:2 Roma 1:1 0:1 Feyenoord 3:2 Olympique Marsylia 3:2 0:0 Po lewej gospodarz pierwszego meczu.

Finał [ edytuj - edytuj kod ] 25 maja 2022 Raport Feyenoord Arena Kombëtare, Tirana Sędzia: István Kovács Klasyfikacja strzelców [ edytuj - edytuj kod ] Nie wliczono bramek z kwalifikacji i play-off. Stan na 5 maja 2022 roku [6] Pozycja Zawodnik Zespół Mecze Bramki Minuty na boisku 1.

Cyriel Dessers Feyenoord 12 10 672 2. Tammy Abraham Roma 12 9 831 3. Luis Sinisterra Feyenoord 11 6 926 Ola Solbakken FK Liga finlandia 11 1013 Yira Sor Slavia Praga 6 508 6. Amahl Pellegrino FK Bodø/Glimt 11 5 926 Gaëtan Laborde Stade Rennes 7 461 Arthur Cabral FC Basel 6 490 Hat-tricki [ edytuj - edytuj kod ] Gracz (klub) Spotkanie Rezultat Runda Data Harry Kane (Tottenham Hotspur) Tottenham Hotspur – NŠ Mura 5:1 Faza grupowa/2 kolejka 30 września 2021 Gaëtan Laborde (Stade Rennes) Stade Rennes – Vitesse 3:3 Faza grupowa/5 kolejka 25 listopada 2021 Nicolò Zaniolo (Roma) Roma – FK Bodø/Glimt 4:0 1/4 finału/Rewanż 14 kwietnia 2022 Prawa transmisyjne w Polsce [ edytuj - edytuj kod ] Wszystkie mecze turnieju zasadniczego Ligi Konferencji UEFA będą transmitowane za pośrednictwem płatnej internetowej platformy streamingowej Viaplay.

Nadawca uzyskał prawa do nadawania rozgrywek w latach 2021–2024. Mecze eliminacyjne do turnieju LKE Rakowa Częstochowa i Pogoni Szczecin w sezonie 2021/2022 będzie na żywo pokazywał także kanał TVP Sport [7] [8] [9]. Zobacz też [ edytuj - edytuj kod ] • Liga Mistrzów UEFA (2021/2022) • Liga Europy UEFA (2021/2022) Przypisy [ edytuj - edytuj kod ] • ↑ Telewizja Polska T.P.

S.A Telewizja Polska T.P., "Superliga" dla Polaków. Czyli o co chodzi z nowym pucharem?, sport.tvp.pl, 21 kwietnia 2021 [dostęp 2021-07-01] ( pol.). • ↑ Country coefficients - UEFA Coefficients - UEFA.com, www.uefa.com [dostęp 2020-12-21] ( ang.). • ↑ https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/uefaorg/General/02/58/61/42/2586142_DOWNLOAD.pdf • ↑ Uzyskał wolny los w II rundzie kwalifikacyjnej.

• ↑ https://www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/news/0264-10fe90612aa3-37b2bc77f89e-1000--europa-conference-league-lowdown/ • ↑ https://www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/statistics/players/?sortBy=goals • ↑ Telewizja Polska T.P. S.A Telewizja Polska T.P., Europejskie puchary w TVP. Pokażemy mecze Pogoni!, sport.tvp.pl, 25 czerwca 2021 [dostęp 2021-07-01] ( pol.). • ↑ Telewizja Polska T.P. S.A Telewizja Polska T.P., El.

Ligi Konferencji: wszystkie mecze wicemistrza Polski w TVP, sport.tvp.pl, 30 czerwca 2021 [dostęp 2021-07-01] ( pol.).

• ↑ Od nowego sezonu Liga Europy i Liga Konferencji Europy na platformie online Viaplay, Media2.pl [dostęp 2021-07-01] ( pol.). Ligi krajowe • Albania • Andora • Anglia • Armenia • Austria • Azerbejdżan • Liga finlandia • Białoruś '21 '22 • Bośnia i Hercegowina • Bułgaria • Chorwacja • Cypr • Czarnogóra • Czechy • Dania • Estonia '21 '22 • Finlandia '21 '22 • Francja • Gibraltar • Grecja • Gruzja '21 '22 • Hiszpania • Holandia • Irlandia '21 '22 • Irlandia Północna • Islandia '21 '22 • Izrael • Kazachstan '21 '22 • Kosowo • Liga finlandia '21 '22 • Luksemburg • Łotwa '21 '22 • Macedonia • Malta • Mołdawia '21 '22 • Niemcy • Norwegia '21 '22 • Polska • Portugalia • Rosja • Rumunia • San Marino • Serbia • Słowacja • Słowenia • Szkocja • Szwajcaria • Szwecja '21 '22 • Turcja • Ukraina • Walia • Węgry • Włochy • Wyspy Owcze '21 '22 Puchary krajowe • Albania • Andora '21 '22 • Anglia • Armenia • Austria • Azerbejdżan • Belgia • Białoruś • Bośnia i Hercegowina • Bułgaria • Chorwacja • Cypr • Czarnogóra • Czechy • Dania • Estonia • Finlandia '21 '22 • Francja • Gibraltar • Grecja • Gruzja • Hiszpania • Holandia • Irlandia '21 '22 • Irlandia Północna • Islandia '21 '22 • Izrael • Kazachstan '21 '22 • Kosowo • Liechtenstein • Litwa • Luksemburg • Łotwa • Macedonia • Malta • Mołdawia • Niemcy • Norwegia '21 '22 • Polska • Portugalia • Rosja • Rumunia • San Marino • Serbia • Słowacja • Słowenia • Szkocja • Szwajcaria • Szwecja • Turcja • Ukraina • Walia • Węgry • Włochy • Wyspy Owcze '21 '22 Puchary lig krajowych • Anglia • Irlandia '21 '22 • Irlandia Północna • Islandia '21 '22 • Izrael • Portugalia • Szkocja • Walia Rozgrywki UEFA • Liga Mistrzów Liga finlandia • Liga Europy UEFA • Liga Konferencji Europy UEFA • Superpuchar Europy • العربية • Azərbaycanca • বাংলা • Български • Bosanski • Čeština liga finlandia Deutsch • Ελληνικά • English • Español • فارسی • Français • 한국어 • Bahasa Indonesia • Italiano • עברית • Қазақша • Latviešu • Lietuvių • Magyar • Nederlands • 日本語 liga finlandia Norsk bokmål • Português • Română • Русский • Slovenčina • Српски / srpski • Svenska • ไทย • Türkçe • Liga finlandia • Tiếng Việt • 粵語 • 中文 Edytuj linki • Tę stronę ostatnio edytowano 11 maj 2022, 19:01.

• Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.

• Polityka prywatności • O Wikipedii • Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność • Wersja mobilna • Dla deweloperów • Statystyki • Komunikat na temat ciasteczek • •

Voleibol - Liga Europea Femenina 2018/2019: España - Finlandia




2022 charcuterie-iller.com